نمایش دهندگان آگهی

اگر مدیر وب سایتی پرمحتوا یا پر بیننده هستید، می‌توانید بخشی از صفحات آنرا به آگهی‌ها اختصاص دهید و به عنوان نمایش دهنده مستقل آگهی، یا از طریق همکاری با سیستمهای نمایش آگهی، از درآمدی متناسب با توان نمایش و گروه مخاطبان خود بهره مند شوید.

هرچند پذیرش آگهی به صورت مستقل ساده به نظر می‌رسد، لیکن در عمل پیچیدگیها و مشکلاتی دارد. به این سبب در بسیاری موارد صاحبان وب سایتها ترجیح می دهند با سیستمهای نمایش آگهی همکاری کنند.

سامانه نمایش آگهی پارس ادز ظرف ۱۰ سال فعالیت مداوم توانسته است؛ با کارکنان و مدیریت قوی، سیستم پیشرفته، امکانات کافی و مجوزهای رسمی، اعتماد آگهی دهندگان و نمایش دهندگان آگهی (صاحبان وب سایتهای فارسی زبان) را جلب نماید.

ما به طور مداوم برای بهبود سیستمها و تامین منافع آگهی دهندگان و نمایش دهندگان آگهی کوشیده‌ایم. در نتیجه این تلاشها اکنون سامانه‌ای جدید برای نمایش آگهی طراحی شده است که خواسته شما را در ابعاد مختلف تامین می‌کند و بیشترین امتیاز را برای شما در بردارد.

امتیازات نمایش دهندگان

پارس اَدز، در نتیجه ارتباط قوی و دراز مدت با آگهی دهندگان معتبر و رعایت جنبه های فنی و هنری، کیفیت و کمیت آگهی‌ها را برای وب سایت شما تضمین می‌کند. موضوع، نوشتار، طراحی، تنوع و اندازه اگهی‌های ما با دقت و بررسیهای کارشناسی انتخاب می‌شود. به نحوی که نه تنها صدمه‌ای به محتوای اصلی وب سایت شما نمی‌زند، بلکه به جذابیت و اعتبار آن می‌افزاید.

این سامانه منافع نمایش دهندگان آگهی (صاحبان وب سایتها) و آگهی دهندگان (عرضه کنندگان کالاها و خدمات) را با دقت و وسواس بسیار در نظر می‌گیرد. مبنای پرداخت در سامانه مدیریت آگهی پارس اَدز ترکیبی حساب شده از نوع آگهی، اندازه آگهی، تعداد نمایش و درصد کلیک است. این روش فاقد معایب روشهای قدیمی و تک بعدی از جمله پرداخت به ازای درج آگهی، پرداخت به ازای تعداد نمایش و پرداخت به ازای تعداد کلیک، است. به عبارت بهتر در این سیستم منافع آگهی دهنده و نمایش دهنده به صورتی عادلانه در نظر گرفته می‌شود.

برای اطلاع از چگونگی محاسبه و پرداخت به ازای نمایش آگهی از مدیران محترم وب سایتها دعوت می‌کنیم فرم عضویت را پر کنند و موارد گفته شده را عملاً تجربه نمایند.