پرسشهای متداول

پرسش‌ها


پاسخ‌ها

نام سایت "پارس‌اَدز" به چه معناست و چگونه تلفظ می‌شود؟

"پارس‌اَدز" (ParsAds) از دو واژه‌ی"پارس" و " اَدز" ساخته شده است. بخش نخست این نام به سرزمین و قوم پارس اشاره دارد و بخش دوم آن از واژه انگلیسی Ads به معنی آگهی‌ها گرفته شده است.

"پارس‌اَدز" چه کاری برای ما انجام می‌دهد؟

سایت "پارس‌اَدز " به شما امکان می‌دهد با استفاده از روشهای مختلف تبلیغات آنلاین، کالا یا خدمات خود را به مخاطبان ایرانی اینترنت معرفی کنید. این سایت همچنین امکان نظارت و مدیریت بر آگهی‌های اینترنتی را برای کاربران (اعم از آگهی دهنده و نمایش دهنده آگهی) فراهم می‌آورد.

منظور از سامانه (سیستم) مدیریت آگهی "پارس‌اَدز" چیست؟

سامانه مدیریت آگهی به صاحبان آگهی اینترنتی امکان می‌دهد آگهی‌های خود را در مجموعه‌ای از وب‌سایتها نمایش دهند و بر نمایش آنها نظارت یا مدیریت داشته باشند. "پارس‌اَدز" امکان نظارت و مدیریت آگهی را برای کلیه‌ی ارکان خود فراهم می‌کند؛ به این معنی که علاوه بر صاحبان آگهی، نمایش دهندگان نیز می‌توانند برای خود در سایر سایتها آگهی نمایش دهند، یا در صورت تمایل صرفاً به عنوان آگهی پذیر با این سامانه همکاری کنند.

چه نوع آگهی‌هایی را می‌توان با استفاده از پارس‌اَدز نمایش داد؟

در پارس‌اَدز می‌توان آگهی نوشتاری (Text Ad) و انواع آگهی تصویری یا بنر (Banner) را نمایش داد. آگهی‌های تصویری در اندازه‌های مختلف استاندارد و با فرمتهای GIF Animation یا Flash پذیرفته می‌شوند.

چگونه می‌توانم آگهی‌های خود را طراحی کنم و در پارس‌اَدز قرار دهم؟

برای طراحی و نمایش آگهی لطفاً فرم درخواست مشاوره را پر کنید.

چگونه می‌توانم آگهی‌های سامانه پارس‌اَدز را در سایت خود نمایش دهم و درآمد کسب کنم؟

برای نمایش آگهی‌های پارس ادز در وب‌سایت خود لطفاً فرم عضویت را پر کنید.

من آگهی دهنده هستم، هزینه آگهی‌ها را بر چه اساسی باید پرداخت کنم؟

در سامانه پارس‌اَدز شما بر اساس نمایش آگهی پرداخت می‌کنید. تعرفه آگهی‌ها بسته به تعداد، نوع و اندازه آنها متفاوت است. هرچه تعداد سفارش بیشتر باشد قیمت نمایش هر واحد آگهی ارزانتر می‌شود.

من نمایش دهنده آگهی هستم، بر چه اساسی به من پرداخت می‌کنید؟

در پرداخت به نمایش دهندگان آگهی علاوه بر رعایت ضوابط پارس‌اَدز به تعداد، نوع، اندازه و کیفیت نمایش نیز توجه می‌شود. تامین حداقل کلیک در نمایش آگهی‌ها الزامی است و در قبال افزایش تعداد کلیک، ضریب افزایشی به نمایش دهنده تعلق می‌گیرد. پرداخت در مقاطع زمانی یک ماه و در صورت رسیدن به حد نساب تعین شده انجام می‌شود.

آگهی‌های سامانه پارس‌اَدز در چه اندازه‌هایی هستند؟

هم اکنون پارس‌اَدز از سایزهای زیر پشتیبانی می‌کند:
468x60 پیکسل (۲ آگهی نوشتاری)
728x90 پیکسل (۳ آگهی نوشتاری)
250x250 پیکسل (۳ آگهی نوشتاری)
120x600 پیکسل (۴ آگهی نوشتاری)
120x240 پیکسل (۲ آگهی نوشتاری)